Oba Teatry MINIATURKA nagrodzone w XV Szkolnych Igraszkach Teatralnych !

Nasze dwa Teatry Miniaturka – grupa młodsza i starsza – otrzymały nagrody w miejskich Przeglądach Teatralnych.
TEATR MINIATURKA (GR. STARSZA) otrzymał nagrodę Marcina Lisińskiego – Radnego Bielska-Białej za spektakl ” Dzieci w sieci, czyli historia, która każdego z nas może spotkać ”
TEATR MINIATURKA (GR. MŁODSZA) otrzymał nagrodę Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej za spektakl ” Dwa światy, a jednak jeden „.
Dom Kultury w Kamienicy, gdzie odbywały się przeglądy teatrów szkolnych i  teatrów z bielskich  Domów Kultury  – jak co roku gościnnie otworzył swoje drzwi, aby przyjąć młodych artystów.Dzieci mogły zobaczyć różne rodzaje teatrów : tradycyjny, lalkowy i ruchu. Było dużo pozytywnych emocji, nie tylko na scenie ale także na widowni.
Młodsza Miniaturka była debiutantem, więc tym bardziej cieszy nas to, że profesjonalne jury doceniło ich kreacje sceniczne i pochwaliło za sposób przekazu i poszukiwania twórcze. Starsza Miniaturka ma na swoim koncie już inne nagrody. Tym razem uczniowie zaskoczyli grą aktorską i emocjonalnym przekazem, który jak widać trafił do jury i widowni w tak trudnym temacie jak uzależnienie od komputera.
Gratulujemy młodym aktorom i życzymy dalszych sukcesów !!!