Sukcesy sportowe naszych uczniów

Julia Śliwa zdobyła brązowy medal w biegu na 100m z nowym rekordem życiowym – 12.92 na Mistrzostwach Śląska Młodzików, które odbyły się w Gliwicach9.06. Julka zajęła również 5-te miejsce w skoku w dal.
Czwartki Lekkoatletyczne – Nina Świstun pojedzie na Finał Ogólnopolski Czwartków Lekkoatletycznych, które odbędą się w Łodzi w dniach 16-17 czerwca. W finale miejskim Nina dwukrotnie zdobyła brązowy medal – w skoku w dal z nowym rekordem życiowym 4.39 oraz w biegu na 60m – 8.76.
54 Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego – 8.06.2018  – młodzież uczęszczająca na zajęcia sportowe Lekkoatletyka dla Każdego uczestniczyła jako kibice w mityngu na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Oglądali największe gwiazdy światowej i polskiej lekkoatletyki. Zdjęcie grupowe z Joanną Jóźwik /reprezentantka Polski na 800m/  i Michałem Haratykiem – zawodnik KS SPRINT Bielsko-Biała – rekordzista Polski i obecnie najlepszy kulomiot w Europie.