Dodatkowe zajęcia przedmiotowe

Przedmiot/Oddział

Dzień

Godzina

Miejsce

Prowadzący

Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z przyrody, techniki, zaj.technicznych
środa 14.40-15.25 s.314 Jadwiga Bakun
Zajęcia gra na gitarze, organach kl.IV-VIII
wtorek 15.15-16.00 s.616 Janina Biernat
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z chemii i matematyki
środa/co2tyg/
piątek/co2tyg/
13.45-14.30
14.40-15.25
s.606
s.701
Wioletta Borowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
j. angielskiego
czwartek 14.40-15.25 s.609 Anna Kruczała
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki
środa 7.10-7.55 s.504 Urszula Kubieniec
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z geografii
wtorek 13.45-14.30 s.623 Joanna Kwiatkowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j. polskiego
poniedziałek
/wtorek/
14.40-15.25
/13.45-14.30/
s.611
/511/
Magdalena Malejka
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j. polskiego
czwartek
7.15-8.00
s.711
Magdalena Nabielec
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j. niemieckiego
czwartek
14.35-15.20 s.706 Sylwia Niemczyk-Kuźbińska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe hist., wos, edb
środa 14.35-15.20 s.511 Zofia Nikiel
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z historii i techniki
środa 14.40-15.25 s.402 Marek Okrent
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j.polskiego
piątek 14.40-15.25 s.623 Ewa Sauvageot
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki
czwartek 14.35-15.20 s.711 Beata Skuratko-Radaczyńska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j.polskiego
wtorek 14.40-15.25 s.706 Jadwiga Stanclik
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z fizyki i matematyki
czwartek 7.10-7.55 s.314 Wioletta Strug
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki i informatyki
wtorek 7.10-7.55 s.626 Natalia Dyrcz
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z biologii
czwartek 14.40-15.25 s.711 Mirosława Galas
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. polskiego
czwartek 13.45-14.30 s.510 Katarzyna Hajduk-Markowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. angielskiego
czwartek 14.35-15.20 s.701 Katarzyna Heczko
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki, informatyki i zaj. komputerowych
środa 13.45-14.30 s.603 Małgorzata Koczur
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z  j.angielskiego
wtorek 14.40 -15.25 s.601 Beata Cembala
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.angielskiego
środa 13.45-14.30 s.306 Urszula Chrobak
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.francuskiego
czwartek
/raz w miesiącu/
13.45-14.30 s.711 Katarzyna Łukaszewska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z religii
czwartek
13.40-14.30 s.503 ks.Jerzy Gibas
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
informatyki
czwartek
/co 2tyg./
14.40-15.25 s.komp.1 Elżbieta Gucwa
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z przyrody
wtorek
14.40-15.25 s.503 Aleksandra Kawa
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.polskiego
poniedziałek
/wtorek4a/
12.45-13.30
/13.30-14.45/
s.316 Bogusława Wiesner-Januszewska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.angielskiego
piątek
13.45-14.30
s.703 Dawid Wolski
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z religii
czwartek
/co 2 tyg./
14.40-15.25
s.311 ks.Zbigniew Zachorek
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.polskiego i plastyki
wtorek
14.40-15.25
s.510 Danuta Niemczyk
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z informatyki i zaj.technicznych
poniedziałek
14.40-15.25
s.komp.3 Maria Pisarek
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z j.angielskiego
poniedziałek
12.45-13.30
s.313 Joanna Profic
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z religii
wtorek
14.40-15.25
s.623 ks.Marek Pszczółka
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z historii, wos
czwartek
14.40-15.25
s.701 Piotr Rypień
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe
z religii
piątek
11.45-12.30
s.313 Izabela Walaszczyk