Dodatkowe zajęcia przedmiotowe

 

 

Przedmiot/Oddział

Dzień

Godzina

Miejsce

Prowadzący

Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z przyrody, techniki, zaj.technicznych
środa 13.45-14.30 s.306 Jadwiga Bakun
Zajęcia gra na gitarze, organach kl.IV-VII
środa 15.15-16.00 s.616 Janina Biernat
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z chemii kl.II-IIIgimn.
środa 14.40-15.25 s.701 Wioletta Borowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe j. angielskiego kl.V
czwartek 14.40-15.25 s.510 Anna Kruczała
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki kl.IIIgimn.
czwartek 7.10-7.55 s.623 Urszula Kubieniec
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z geografii kl.VII i II/IIIgimn.
wtorek 15.25-16.10 s.623 Joanna Kwiatkowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. polskiego kl.VI
poniedziałek 13.45-14.30 s.510 Magdalena Malejka
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. polskiego kl.IIIgimn.
poniedziałek 14.40-15.25 s.706 Magdalena Nabielec
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. niemieckiego kl.II/IIIgimn.
środa
/co dwa tyg./
14.40-15.25 s.706 Sylwia Niemczyk-Kuźbińska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe hist., wos, edb kl.VII i II/IIIgimn.
wtorek 8.00-8.45 s.611 Zofia Nikiel
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki kl.VII
wtorek 14.30-15.15 s.606 Bogusława Płatek
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j.polskiego kl.II gimn.
czwartek 14.40-15.25 s.706 Ewa Sauvageot
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki kl.IV
wtorek 13.30-14.15 s.511 Beata Skuratko-Radaczyńska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j.polskiego kl.IV
czwartek 13.45-14.30 s.315 Jadwiga Stanclik
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z fizyki kl.VII, II/IIIgimn.
poniedziałek 7.10-7.55 s.701 Wioletta Strug
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki kl.IIgimn.
wtorek 7.10-7.55 s.626 Natalia Dyrcz
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z biologii kl.VII i II/IIIgimn.
piątek 14.40-15.25 s.711 Mirosława Galas
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. polskiego kl.IV
czwartek 13.45-14.30 s.315 Katarzyna Hajduk-Markowska
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z j. angielskiego kl.IV
piątek 13.45-14.30 s.306 Katarzyna Heczko
Dodatkowe zajęcia przedmiotowe z matematyki kl.V-VI
wtorek 13.45-14.30 s.501 Małgorzata Koczur