Planowane konkursy

Planowane konkursy: rok szkolny 2017/18

KWIECIEŃ

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
30.04.2018

12.45 sala 511

szkolny Szkolny Konkurs Języka Angielskiego kl.IV p. B.Cembala
kwiecień  2018  szkolny XI Konkurs Plastyczno -Literacki

„Znam postać gen. M.Zaruskiego – patrona naszej szkoły”

 p.M.Gottlich -Kucharska

MARZEC

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
20.03.2018

sala 314 lekcja 5

ogólnopolski

kl.IV – VI

OLIMPUS PRZYRODA p.J.Bakun

p.A.Kawa

26.03.2018

stołówka godz.10.00

ogólnopolski

kl.I-II

OLIMPUSEK p.E.Polakowska

LUTY

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
20.02.2018

 

szkolny etap Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas V-VI SP p.B.Markiel
27.02.2018 ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX p.B.Cembala
28.02.2018 szkolny etap Konkurs logicznego myślenia

kl.III

p.E.Polakowska, p.D.Tatara

 STYCZEŃ

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
8.01.2018

godz.12.45

szkolny Szkolny Konkurs Recytatorski

kl.III

p.A.Tołwińska
10.01.2018

godz. 12.45

szkolny Szkolny Konkurs Recytatorski Kl. I – II p.A.Tołwińska
10.01.2018 ogólnopolski OLIMPUS język angielski p.B.Cembala

GRUDZIEŃ

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
13.12.2017 szkolny X Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych. p.U.Chrobak
 13.12.2017 międzyszkolny Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej p.B.Cembala
13.12.2017

godz. 8.55

sale 501 i 503

szkolny IX Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. p.B.Markiel
14.12.2017

godz. 11.45

s.609

szkolny Konkurs literowania”Spelling bee’ p.K.Heczko

 LISTOPAD

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
3.11.2017

godz. 9.00

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego  p.E.Sauvageot
6.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

szkoła podstawowa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego p.M.Malejka
7.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki  p.N.Dyrcz
8.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

szkoła podstawowa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki p.M.Koczur
9.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego p.U.Chrobak
10.11.2017

godz. 9.00

szkolny

szkoła podstawowa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego p.D.Wolski
13.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii p.Z.Nikiel
14.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

szkoła podstawowa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii p.M.Okrent
15.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego p.S.Niemczyk – Kuźbińska
17.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii p.M.Galas
20.11.2017
godz. 9.00sala 616
szkolny
gimnazjum
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii p.J.Kwiatkowska
20.11.2017 szkolny
kl.II -V
Szkolny Konkurs Literacki ” Chrup owoce , jedz warzywa” p.B.Stawowczyk
22.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki p.W.Strug
23.11.2017

godz. 9.00

sala 616

szkolny

gimnazjum

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii p.W.Borowska

PAŹDZIERNIK

data etap nazwa konkursu odpowiedzialny
17.10.2017 międzyszkolny  Konkurs Wiedzy o Bielsku -Białej  p.J.Bakun
25.10.2017 szkolny Niezwykłe postaci z owoców i warzyw p.L.Płosa
27.10.2017

lekcja 3

ogólnopolski  Archimedes Lingua Plus

/ język angielski/

p.K.Heczko
30.10.2017 miejski   Konkurs Wiedzy o Bielsku -Białej   p.J.Bakun