Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne klasy I-III

 

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Miejsce Prowadzący
Kółko szachowe Ia, Ib środa 13.45 -14.30 s.312 Ewa Polakowska
Kółko komputerowe kl.Ic, Id poniedziałek 9.50 – 10.35 s.komp.1 Dorota Tatara
Zajęcia ogólnorozwojowe Ic piątek 10.45 -11.30 s.305 Dorota Tatara
Kółko sportowe-basen kl.II/III czwartek 8.55 – 9.40 basen Renata Zuziak-Gancarczyk
Kółko przyrodnicze kl.Ia, Ib poniedziałek 11.45 – 12.30 s.112 Elżbieta Biernat
Zajęcia ogólnorozwojowe Ia piątek 11.45 – 12.30 s.112 Elżbieta Biernat
Kółko języka angielskiego      I c,d poniedziałek 14.40 -15.25 s.313 Joanna Profic
Koło sportowe kl.IIIa wtorek 12.35-13.20 hala Ewa Ćwik
Zajęcia ogólnorozwojowe IIIb czwartek 9.50 – 10.35 s.305 Małgorzata Gottlich-Kucharska
Kółko taneczne kl.IIIa,IIb wtorek 12.45-13.30 forum greckie Izabela Walaszczyk
Zajęcia ogólnorozwojowe Id piątek 10.45-11.30 s.214 Magdalena Ponikwia
Kółko muzyczno -ruchowe kl.IIa,c, IIIb   wtorek 9.50 – 10.35 forum greckie Agnieszka Anna Byrska
Kółko gier planszowych IIa,c, IIIb poniedziałek 9.50-10.35 s.219 Agnieszka Anna Byrska
Kółko matematyczne kl.IIac, IIIb poniedziałek 9.50-10.35 s.komp.1 Dorota Harężlak
Zajecia ogólnorozwojowe IIc piątek 9.50 – 10.35 s.225 Dorota Harężlak
Kółko plastyczno- techniczne kl.Ic, d poniedziałek 14.40 – 15.25 s.226 Magdalena Ponikwia
Gromada zuchowa środa 15.30 – 17.00 forum Jolanta Bogdanowicz
Drużyna harcerska piątek 15.30 – 17.30 forum Jolanta Bogdanowicz
Zajęcia ogólnorozwojowe IIb piątek 12.45-13.30 s.219 Alicja Tołwińska
Zajęcia ogólnorozwojowe Ib  poniedziałek 11.45 – 12.30 s.219 Mariola Waszek
Kółko sportowe Ia,b wtorek 11.45 – 12.30 hala Mariola Waszek
Kółko teatralne „Iskierka” I-III czwartek 12.45-13.30  s.313 Alicja Tołwińska
Zajęcia ogólnorozwojowe  IIa poniedziałek 9.50 – 10.35 s.312 Agnieszka Katarzyna Byrska
Kółko plastyczne-robótki ręczne IIa,c, IIIb wtorek 9.50-10.35 s.312 Agnieszka Katarzyna Byrska
Kółko teatralne „Miniaturka” gr.młodsza kl.II-IV wtorek 15.30 -16.15 forum greckie Małgorzata Gottlich-Kucharska
Zajęcia czytelnicze kl.I-III środa 13.45-14.30 biblioteka Jadwiga Dziopak
Kółko plastyczne IIb, IIIa wtorek 12.45 – 13.30 s.112 Dorota Dobija
Zajęcia ogólnorozwojowe IIIa czwartek 12.45-13.30 s.112 Dorota Dobija

 

Zajęcia pozalekcyjne klasy IV-VIII i III gimnazjum

 

Rodzaj zajęć

Dzień

Godzina

Miejsce

Prowadzący

Koło plastyczne kl. IV – VIII wtorek 13.45-14.30 s.510             Danuta Niemczyk
Koło muzyczne – wokalne kl. IV – VIII   wtorek 14.30 -15.15 s.616   Janina Biernat
Kółko gitarowe kl.IV-VIII środa 14.40 -15.25 s.503 ks.Jerzy Gibas
Kółko sportowe -piłka nożna kl.IV poniedziałek 07.00 – 07.45 hala Anna Borowiec – Macner
Kółko sportowe  – piłka ręczna kl.IV-VI wtorek 07.10 – 07.55 hala  Małgorzata Mrowiec
Kółko sportowe-piłka siatkowa kl.IV-VI środa 07.00 – 07.45 hala Anna Borowiec – Macner
Drużyna harcerska piątek 15.00-17.30 forum Marek Okrent
Kółko literackie   wtorek 14.40-15.25 s.623 Ewa Sauvageot
Kółko informatyczne kl.V-VIII czwartek 15.30-16.15 s.komp.3 Maria Pisarek
Kółko informatyczne kl.IV piątek 13.45-14.30 s.komp.2 Małgorzata Koczur
Kółko techniczne kl.IV – VI środa 13.45-14.30 s.314  Jadwiga Bakun
Kółko młodego odkrywcy wtorek 13.45 – 14.30 s.503 Aleksandra Kawa
Kółko geograficzne kl.VIII i IIIgimn. wtorek 14.40-15.25 s.623 Joanna Kwiatkowska
Koło fizyczne kl.VII-VIII i IIIgimn. wtorek 7.10-7.55 s.703 Wioletta Strug
Kółko teatralne j. angielski kl.IV-VIII piątek 14.35 -15.20 s.501 Katarzyna Heczko
Koło filmowe  kl.VII-VIII i III gimn. wtorek/co 2 tyg./  14.40 -15.25 s.703   Ks.Marek Pszczółka
Kółko sportowe-piłka nożna, ręczna, tenis stołowy kl.VII-VIII i IIIgimn. piątek 7.00-7.55 hala Sławomir Grzegorzek
Kółko języka angielskiego kl.V-VI czwartek  14.40 -15.25 s.601 Beata Cembala
Kółko czytelnicze kl.IV czwartek 13.45-14.30 s.316 Bogusława Wiesner-Januszewska
Kółko sportowe- piłka ręczna dziewcząt VII-VIII i IIIgim  wtorek 7.00-7.45 hala Alicja Kutscha
Kółko sportowe- siatkówka  VII-VIII i IIIgim środa 15.30-16.15 hala Alicja Kutscha
Zajęcia czytelnicze połączone z technologią informacyjno-komunikacyjną środa 14.00-14.30 biblioteka Zofia Cichowlaz
Koło gry planszowe kl.IV -VIII piątek 13.45 -14.30 s.706 Jadwiga Stanclik
Scrabble kl.IV -VI czwartek 13.45 -14.45 biblioteka Jadwiga Dziopak
 Kółko matematyczne kl.III gim. czwartek 7.10 – 7.55 s.626 Natalia Dyrcz
Kółko j. angielskiego kl.III gim wtorek 14.40-15.25 s.711 Urszula Chrobak
Koło biblijne kl.IV czwartek/co 2 tyg./ 14.40-15.25 s.311 ks.Zbigniew Zachorek
Kółko kulinarne kl.IV-VIII czwartek 13.45 -14.30 p.kulinarna Magdalena Malejka
Kółko artystyczne-rękodzieło kl.VIII i III gim poniedziałek 14.40-15.25 s.625 Katarzyna Hajduk-Markowska
Kółko biologiczne kl.VII-VIII i IIIgim poniedziałek 7.10-7.55 s.711 Mirosława Galas
Kółko sportowe – piłka ręczna kl.VII-VIII,3gimn. środa 15.25-16.10 hala Rafał Kurczyna
Kółko sportowe-piłka nożna kl.V-VI poniedziałek 7.10-7.55 hala Rafał Kurczyna
Kółko sportowe- piłka nożna/koszykowa kl.VII i IIIgim czwartek 14.40-15.25 hala Sławomir Grzegorzek
Kółko j. angielskiego kl.IV czwartek 13.45-14.30 s.609 Anna Kruczała
Kółko językowo-informatyczne kl.IV poniedziałek 13.35-14.25 s.komp.2 Barbara Markiel
Kółko matematyczne kl.VIII środa 14.35 -15.20 s.706 Beata Skuratko-Radaczyńska
Kółko j. niemieckiego wtorek 14.35-15.20 s.701 Sylwia Niemczyk-Kuźbińska
Kółko historyczne poniedziałek 14.35-15.20 s.711 Zofia Nikiel
Kółko języka angielskiego kl.VII-VIII piątek 14.40 -15.25 s.703 Dawid Wolski
Kółko matematyczne kl.VI-VII poniedziałek 14.40-15.25 s.701 Wioletta Borowska
Kółko matematyczne kl.IV-V piątek 14.30 -15.15 s.306 Urszula Kubieniec
Kółko literackie wtorek 14.40-15.25 s.711 Magdalena Nabielec

 

Dodaj komentarz